ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козиряцький М.С.
Асистент 1 Запороженко Д.І.
Асистент 2 Войтюк О.М.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
28 ТУР
03.08.2020 19:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
0
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Овчар М.М.
Рух
“Рух”
1:0
(1:0)
Минай
“Минай”
“Рух”
“Минай”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
45’
Картинка
Картинка
33’
Картинка
36’
Картинка
41’
71’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
65’(2)
Картинка
77’(2)
“Рух” СКЛАДИ КОМАНД “Минай”
21 Роман Мисак Мисак Роман Картинка 90+2’ Попович Андрій Андрій Попович 1
30 Юрій Копина Копина Юрій Картинка 45’ Картинка 36’ Картинка 46’ (К) Кополовець Михайло Михайло Кополовець 18
4 Ігор Дуць Дуць Ігор (К) Стасюк Петро Петро Стасюк 95
25 Максим Білий Білий Максим Картинка 56’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
44 Тарас Саків Саків Тарас Картинка 65’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
18 Ярослав Мартинюк Мартинюк Ярослав Картинка 87’ Никитюк Роман Роман Никитюк 26
77 Іван Калюжний Калюжний Іван Картинка 86’ Ткачук Андрій Андрій Ткачук 23
99 Ростислав Русин Русин Ростислав Картинка 77’(2) Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
7 Юрій Климчук Климчук Юрій Картинка 90’ Картинка 33’ Картинка 41’ Глагола Олександр Олександр Глагола 16
22 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 77’ Нурієв Анатолій Анатолій Нурієв 7
19 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 34’ Картинка 71’ Картинка 65’(2) Книш Данило Данило Книш 17
29 Олександр Ільющенков Ільющенков Олександр Черепко Андрій Андрій Черепко 12
3 Руслан Марушка Марушка Руслан Оринчак Богдан Богдан Оринчак 77
73 Михайло Калугін Калугін Михайло Микуляк Владислав Владислав Микуляк 10
28 Андрій Коробенко Коробенко Андрій Картинка 86’ Картинка 41’ Карноза Артур Артур Карноза 90
26 Раті Ардазішвілі Ардазішвілі Раті Корнутяк Володимир Володимир Корнутяк 2
20 Антві Ернест Ернест Антві Картинка 71’ Картинка 74’ Картинка 65’(2) Шпак Олексій Олексій Шпак 21
17 Мар'ян Мисик Мисик Мар'ян Картинка 77’ Картинка 90’ Картинка 46’ Допілка Олег Олег Допілка 3
27 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 65’ Голодюк Олег Олег Голодюк 14
11 Станіслав Біленький Біленький Станіслав Картинка 90’ Картинка 77’(2) Ахмедзаде Рустам Рустам Ахмедзаде 27
14 Іван Брікнер Брікнер Іван Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 71
90 Володимир Заставний Заставний Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Федик Іван Зінонович Кобін Василь Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору