ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Чос М.В.
Асистент 2 Дашко О.В.
4-ий арбітр Висоцький В.О.
24 ТУР
01.08.2020 19:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кран О.В.
Металург
“Металург”
3:2
(2:1)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Металург”
“Гірник-Спорт”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
6’
46’(2)
Картинка
61’
Картинка
63’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
84’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
1 Ярослав Котляров Котляров Ярослав Картинка 87’ Картинка 67’ Данкович Роман Роман Данкович 25
44 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 83’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 4
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард (К) Картинка 28’(п) Векляк Богдан Богдан Векляк 14
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Білий Іван Іван Білий 12
18 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 17’ Дяченко Семен Семен Дяченко 2
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Картинка 46’ Картинка 68’ Збунь Олексій Олексій Збунь 19
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 71’ Петрусенко Олександр Олександр Петрусенко 13
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 5’ Картинка 46’(2) (К) Корольков Володимир Володимир Корольков 8
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 63’ Картинка 84’ Сорокин Андрій Андрій Сорокин 5
59 Богдан Могильний Могильний Богдан Малишкін Ілля Ілля Малишкін 16
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 75’ Картинка 6’ Картинка 61’ Бойко Олексій Олексій Бойко 9
21 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Картинка 67’ Клімов Георгій Георгій Клімов 26
27 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 46’ Картинка 61’ Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 46’(2) Картинка 61’ Картинка 88’ Картинка 71’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій
33 Дмитро Лихобабенко Лихобабенко Дмитро Картинка 83’
4 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро
8 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 75’
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро
28 Владислав Бобров Бобров Владислав
15 Святослав Шевчук Шевчук Святослав
16 Микита Лапко Лапко Микита Картинка 63’
7 Тимур Кораблін Кораблін Тимур
Головний тренер: Головний тренер:
Годін Олексій Вячиславович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору