ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Петраков Є.О.
Асистент 2 Приступа С.А.
4-ий арбітр Романюк А.М.
29 ТУР
07.08.2020 17:30
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
0
Темп.
27 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Шмигельський О.В.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
4:1
(0:0)
Черкащина
“Черкащина”
“Прикарпаття”
“Черкащина”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
5’
Картинка
15’
46’
Картинка
56’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
80’(2)
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
53’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
87’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Черкащина”
54 Андрій Новак Новак Андрій Котовий Антон Антон Котовий 23
33 Тарас Бойко Бойко Тарас Картинка 80’ Картинка 5’ Картинка 15’ Нестеренко Андрій Андрій Нестеренко 22
27 Роман Бочкур Бочкур Роман (К) Картинка 73’(аг) Скляренко Іван Іван Скляренко 33
3 Василь Француз Француз Василь Картинка 56’ Картинка 87’ (К) Лухтанов Вячеслав Вячеслав Лухтанов 32
12 Микола Сікач Сікач Микола Діонг Сулейман Сулейман Діонг 3
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 53’(аг) Цурупін Артем Артем Цурупін 26
31 Роман Борисевич Борисевич Роман Картинка 85’ Картинка 88’ Картинка 46’ Картинка 80’ Долгий Антон Антон Долгий 9
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 80’(2) Картинка 62’ Георгієв Віктор Віктор Георгієв 8
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій Картинка 46’ Картинка 62’(2) Нечай Ігор Ігор Нечай 11
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 56’ Погранічний Тимур Тимур Погранічний 95
96 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 15’ Картинка 76’ Картинка 59’ Тищенко Максим Максим Тищенко 7
26 Остап Вульчин Вульчин Остап Тимофєєв Анатолій Анатолій Тимофєєв 1
24 Іван Піцан Піцан Іван Рожко Дмитро Дмитро Рожко 6
4 Іван Пастух Пастух Іван Картинка 56’ Малєй Юрій Юрій Малєй 29
37 Володимир Радульський Радульський Володимир Картинка 80’ Картинка 15’ Олійник Ярослав Ярослав Олійник 2
11 Андрій Василів Василів Андрій Картинка 62’ Морозенко Євген Євген Морозенко 10
22 Орест Януш Януш Орест Картинка 59’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 20
6 Василь Дербах Дербах Василь Картинка 88’ Старченко Денис Денис Старченко 13
10 Андрій Хома Хома Андрій Картинка 76’ Картинка 79’ Картинка 62’(2) Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 14
99 Юрій Шпирка Шпирка Юрій Картинка 80’(2)
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалюк Володимир Васильович Маринчук Денис Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору