ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Монзуль К.В.
Асистент 1 Стрілецька М.С.
Асистент 2 Ардашева О.Є.
4-ий арбітр Копієвський В.В.
29 ТУР
07.08.2020 17:30
"Інгулець" смт. Петрове
Гляд.
0
Темп.
34 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Петров В.Д.
Інгулець
“Інгулець”
1:1
(0:0)
Рух
“Рух”
“Інгулець”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
43’
Картинка
Картинка
29’
60’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
66’
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
87’
“Інгулець” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
1 Богдан Шуст Шуст Богдан Мисак Роман Роман Мисак 21
5 Євген Запорожець Запорожець Євген Картинка 40’ Картинка 60’ Копина Юрій Юрій Копина 30
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр (К) Дуць Ігор Ігор Дуць 4
11 Младен Бартуловіч Бартуловіч Младен Картинка 75’ Білий Максим Максим Білий 25
18 Оскар Мкомола Мкомола Оскар Картинка 86’ Картинка 73’ Саків Тарас Тарас Саків 44
23 Олександр Кучеренко Кучеренко Олександр Картинка 29’ Мартинюк Ярослав Ярослав Мартинюк 18
39 Денис Балан Балан Денис Русин Ростислав Ростислав Русин 99
55 Максим Ковальов Ковальов Максим Картинка 80’ Картинка 66’ Калюжний Іван Іван Калюжний 77
80 Владислав Лупашко Лупашко Владислав (К) Картинка 87’ Синиця Олег Олег Синиця 22
89 Олег Синьогуб Синьогуб Олег Картинка 43’ Картинка 90+4’(п) Климчук Юрій Юрій Климчук 7
90 Андрій Семенко Семенко Андрій Картинка 90+3’ Картинка 79’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
41 Роман Льопка Льопка Роман Бандура Олександр Олександр Бандура 33
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Марушка Руслан Руслан Марушка 3
8 Ігор Загальський Загальський Ігор Картинка 73’ Картинка 84’(аг) Мисик Мар'ян Мар'ян Мисик 17
10 Олександр Козак Козак Олександр Картинка 86’ Коробенко Андрій Андрій Коробенко 28
13 Ілля Коваленко Коваленко Ілля Картинка 60’ ,90+6’ Картинка Ардазішвілі Раті Раті Ардазішвілі 26
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 66’ Брікнер Іван Іван Брікнер 14
22 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 79’ Кухаревич Микола Микола Кухаревич 97
28 Віталій Павлов Павлов Віталій Картинка 80’ Картинка 87’ Ернест Антві Антві Ернест 20
31 Михайло Плохотнюк Плохотнюк Михайло Біленький Станіслав Станіслав Біленький 11
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 75’ Заставний Володимир Володимир Заставний 90
77 Владислав Ігнатьєв Ігнатьєв Владислав
99 Микола Квасний Квасний Микола Картинка 43’ Картинка 68’
Головний тренер: Головний тренер:
Лавриненко Сергій Дмитрович Федик Іван Зінонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору