ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Коваленко А.А.
Асистент 1 Корнійко О.С.
Асистент 2 Сердюк Д.О.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
30 ТУР
13.08.2020 17:30
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
0
Темп.
22 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Овчар М.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:0
(1:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Агробізнес”
“Оболонь”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’(2)
Картинка
61’(2)
Картинка
68’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
80’
Картинка
90+3’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Тюрін Іван Іван Тюрін 97
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 80’ (К) Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 88’ Картинка 90’ Мате Юрій Юрій Мате 96
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 68’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 8’ Картинка 61’ Голіков Олександр Олександр Голіков 17
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Білий Василь Василь Білий 21
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 46’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Савченко Олексій Олексій Савченко 8
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 46’(2) Картинка 65’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 15
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 67’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 61’(2) Картинка 90+3’ Батальський Олександр Олександр Батальський 14
31 Андрій Артим Артим Андрій Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 61’ Картинка 87’ Картинка 67’ Островський Денис Денис Островський 7
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 61’(2) Картинка 46’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 30
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 80’ Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 68’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
89 Дмитро Козьбан Козьбан Дмитро Картинка 65’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 46’(2) Картинка 86’ Картинка 90’ Потопальський Максим Максим Потопальський 74
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 88’
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору