ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Арановський Є.А.
Асистент 1 Приступа С.А.
Асистент 2 Чертоляс М.В.
4-ий арбітр Козиряцький М.С.
1/1 ФІНАЛУ
16.08.2020 17:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Покідько І.Р.
Металург
“Металург”
0:2
(0:1)
Альянс
“Альянс”
“Металург”
“Альянс”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
42’
Картинка
44’
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
80’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
61’(2)
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
80’(2)
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Альянс”
1 Ярослав Котляров Котляров Ярослав Важинський Ярослав Ярослав Важинський 88
44 Тимофій Сухар Сухар Тимофій (К) Пікуль Костянтин Костянтин Пікуль 33
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Картинка 46’ Медведєв Олександр Олександр Медведєв 44
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард (К) Картинка 23’ Картинка 80’ Рогозинський Валерій Валерій Рогозинський 78
27 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 56’ Пісний Руслан Руслан Пісний 11
4 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 60’ Картинка 61’ Лучик Олександр Олександр Лучик 8
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Картинка 69’ Ярошенко Костянтин Костянтин Ярошенко 16
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 61’(2) Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 9
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 64’ Картинка 44’ Картинка 61’ Картинка 80’(2) Шарай Владислав Владислав Шарай 7
59 Богдан Могильний Могильний Богдан Картинка 42’ Агапов Микола Микола Агапов 13
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій Картинка 46’(2) Картинка 14’ Картинка 65’ Загинайлов Сергій Сергій Загинайлов 77
29 Владислав Леонідов Леонідов Владислав Єфанов Руслан Руслан Єфанов 55
8 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 64’ Осадчий Ян Ян Осадчий 17
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 80’ Дугієнко Олександр Олександр Дугієнко 37
33 Дмитро Лихобабенко Лихобабенко Дмитро Меженський Євген Євген Меженський 45
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 46’(2) Картинка 53’ Картинка 80’(2) Приходько Сергій Сергій Приходько 94
7 Тимур Кораблін Кораблін Тимур Картинка 61’ Лебеденко Олександр Олександр Лебеденко 15
28 Владислав Бобров Бобров Владислав Картинка 46’ Картинка 61’(2) Шарай Станіслав Станіслав Шарай 25
15 Святослав Шевчук Шевчук Святослав Картинка 69’ Єсип Максим Максим Єсип 10
55 Сергій Кулинич Кулинич Сергій Картинка 60’ Картинка 65’ Сидоренко Ярослав Ярослав Сидоренко 96
18 Владислав Кравченко Кравченко Владислав
16 Микита Лапко Лапко Микита
Головний тренер: Головний тренер:
Годін Олексій Вячиславович Ярошенко Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору