ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копієвський В.В.
Асистент 1 Скрипка А.М.
Асистент 2 Корнійко О.С.
4-ий арбітр Деревінський О.О.
1/2 ФІНАЛУ
20.08.2020 17:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
0
Темп.
32 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Березка С.М.
Черкащина
“Черкащина”
1:1
(0:1)
Верес
“Верес”
“Черкащина”
“Верес”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
18’
Картинка
27’
Картинка
30’
Картинка
31’
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
58’
Картинка
70’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
51’
Картинка
52’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
86’
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Верес”
13 Денис Старченко Старченко Денис Картинка 65’ Когут Богдан Богдан Когут 47
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 46’ Пінчук Тарас Тарас Пінчук 2
32 Вячеслав Лухтанов Лухтанов Вячеслав Картинка 85’ Картинка 18’(п) Картинка 27’ Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 14
44 Олег Дмитренко Дмитренко Олег Картинка 31’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 8
98 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 15’ ,45’ Картинка Солдат Ігор Ігор Солдат 4
10 Євген Морозенко Морозенко Євген (К) Картинка 70’ Петько Сергій Сергій Петько 32
33 Іван Скляренко Скляренко Іван Кучеров Валерій Валерій Кучеров 29
29 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 58’ Картинка 66’ Картинка 67’ Хоцяновський Артем Артем Хоцяновський 11
11 Ігор Нечай Нечай Ігор Картинка 17’ Картинка 46’(2) Картинка 30’ Яременко Антон Антон Яременко 22
8 Віктор Георгієв Георгієв Віктор Картинка 52’ Соломка Юрій Юрій Соломка 69
20 Ростислав Тарануха Тарануха Ростислав Картинка 49’ Картинка 86’ (К) Шестаков Михайло Михайло Шестаков 9
1 Анатолій Тимофєєв Тимофєєв Анатолій Ющишин Вадим Вадим Ющишин 23
3 Сулейман Діонг Діонг Сулейман Картинка 46’ Картинка 52’ Зубков Руслан Руслан Зубков 24
22 Андрій Нестеренко Нестеренко Андрій Картинка 85’ Картинка 86’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 20
14 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 46’(2) Картинка 49’ Картинка 30’ Картинка 51’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 7
9 Антон Долгий Долгий Антон Картинка 58’ Картинка 67’ Тимофієнко Віталій Віталій Тимофієнко 10
7 Максим Тищенко Тищенко Максим Картинка 70’ Бабійчук Максим Максим Бабійчук 1
Панасенко Сергій Сергій Панасенко 21
Демчук Тарас Тарас Демчук 18
Ховбоша Дмитро Дмитро Ховбоша 3
Головний тренер: Головний тренер:
Маринчук Денис Богданович Вірт Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору