ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Соколовський Б.О.
Асистент 2 Лупач Д.В.
4-ий арбітр Зора К.П.
1 ТУР
06.09.2020 17:00
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
65
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
Діназ
“Діназ”
5:1
(0:0)
Буковина
“Буковина”
“Діназ”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
42’
Картинка
44’
Картинка
Картинка
22’
Картинка
27’
Картинка
41’
Картинка
45+2’
57’(2)
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
77’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90+2’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Фіяло Ігор Ігор Фіяло 55
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Гакман Василь Василь Гакман 11
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Картинка 44’ Картинка 68’ Картинка 90’ Боровець Максим Максим Боровець 73
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Картинка 90’(2) Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
29 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Картинка 74’ Картинка 41’ Картинка 78’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 66’ Орловський Борис Борис Орловський 25
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 32’ Картинка 45+2’ Раулюк Даніел Даніел Раулюк 5
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 57’(2) Картинка 57’ Рябий Артем Артем Рябий 6
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 62’ Картинка 27’ (К) Сивка Тарас Тарас Сивка 10
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 42’ Картинка 58’ Картинка 22’ Картинка 77’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 9
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 67’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Чернятинський Олександр Олександр Чернятинський 71
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Квасниця Євген Євген Квасниця 17
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 74’ Картинка 90’(2) Мануіла Емре Емре Мануіла 3
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 57’(2) Картинка 57’ Картинка 90+2’ Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 15
10 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 77’ Рябий Денис Денис Рябий 8
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 90’ Столяр Володимир Володимир Столяр 23
27 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 67’ Картинка 71’ Картинка 90+4’ Картинка 78’ Картинка 80’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 7
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Маковійчук Степан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору