ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Дарійчук С.В.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
2 ТУР
11.09.2020 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Криницький В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
4:2
(1:0)
Кристал
“Кристал”
“Агробізнес”
“Кристал”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
transparent
64’(3)
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
58’
Картинка
59’
Картинка
72’
Картинка
72’
Картинка
88’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Кристал”
31 Андрій Артим Артим Андрій Восконян Валерій Валерій Восконян 13
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 64’ Крутін Максим Максим Крутін 89
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 64’(2) Жовтюк Микола Микола Жовтюк 3
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 78’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Терзі Євгеній Євгеній Терзі 25
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 88’(п) Кучер Володимир Володимир Кучер 6
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 33’ Картинка 76’ Картинка 85’ Картинка 58’ (К) Цой Сергій Сергій Цой 7
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 59’ Семенина Ігор Ігор Семенина 9
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 90’ Картинка 72’ Картинка 88’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 77
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 51’ Гливий Іван Іван Гливий 11
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 64’(3) Картинка 72’ Барладим Андрій Андрій Барладим 10
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан Картинка 90’ Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 64’(2) Картинка 75’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 17
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 64’ Картинка 58’ Бондаренко Дмитро Дмитро Бондаренко 19
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 78’ Картинка 72’ Головкін Іван Іван Головкін 24
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 88’ Мартян Віктор Віктор Мартян 22
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 64’(3) Клюєв Владислав Владислав Клюєв 45
Черкашенко Данило Данило Черкашенко 8
Швед Денис Денис Швед 14
Карась Микита Микита Карась 4
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору