ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Остапчук В.І.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Задиран С.С.
2 ТУР
11.09.2020 18:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
19 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Оболонь
“Оболонь”
4:1
(0:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Оболонь”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
49’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
78’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
62’
Картинка
72’
Картинка
78’(2)
Картинка
83’
Картинка
88’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Піцан Іван Іван Піцан 24
5 Олександр Осман Осман Олександр Картинка 32’ Борисевич Роман Роман Борисевич 9
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 62’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
21 Василь Білий Білий Василь Картинка 76’ Картинка 78’(2) Дербах Василь Василь Дербах 6
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 63’ Сондей Іван Іван Сондей 21
90 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 23’ Картинка 90’ Картинка 83’ Барчук Роман Роман Барчук 90
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 87’ (К) Бочкур Роман Роман Бочкур 27
19 Ігор Загальський Загальський Ігор Картинка 68’ Мелінишин Сергій Сергій Мелінишин 5
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 55’ Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 49’ Картинка 78’ Картинка 46’ Януш Орест Орест Януш 22
9 Олександр Батальський Батальський Олександр (К) Картинка 58’ Картинка 72’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Сердюк Роман Роман Сердюк 1
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 62’ Шпирка Юрій Юрій Шпирка 89
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 72’ Кохман Андрій Андрій Кохман 29
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 83’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 68’ Картинка 88’ Картинка 78’(2) Картинка 88’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 32’ Картинка 52’ Сікач Микола Микола Сікач 12
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 90’ Француз Василь Василь Француз 3
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 78’ Картинка 86’
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 58’
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 87’
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав
10 Олег Слободян Слободян Олег
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Мостовий Руслан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору