ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Соколовський Б.О.
Асистент 2 Онищук В.О.
4-ий арбітр Нижник В.О.
2 ТУР
12.09.2020 16:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Гляд.
0
Темп.
24 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Карпина І.В.
Нива
“Нива”
1:3
(1:1)
Оболонь-2
“Оболонь-2”
“Нива”
“Оболонь-2”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
40’
50’
Картинка
54’
Картинка
62’
Картинка
78’
Картинка
87’(2)
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
54’
Картинка
69’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
86’
Картинка
87’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь-2”
1 Іван Музичка Музичка Іван Тюрін Іван Іван Тюрін 97
2 Олександр Борячук Борячук Олександр Потопальський Максим Максим Потопальський 74
5 Дмитро Попов Попов Дмитро Картинка 72’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
7 Євгеній Костюк Костюк Євгеній Картинка 90’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
6 Едуард Сербул Сербул Едуард Картинка 46’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
10 Тимофій Брижчук Брижчук Тимофій Картинка 87’(2) Картинка 40’ Картинка 46’(2) Мате Юрій Юрій Мате 96
25 Олександр Калітов Калітов Олександр Картинка 41’ ,50’ Картинка (К) Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
8 Богдан Зугравий Зугравий Богдан Картинка 54’ Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
17 Микола Пастушенко Пастушенко Микола Картинка 78’ Картинка 54’ Картинка 86’ Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
34 Денис Громок Громок Денис Картинка 4’ Картинка 45+1’ Картинка 69’ Картинка 71’ Майданович Владислав Владислав Майданович 27
9 Ярослав Браславський Браславський Ярослав Картинка 62’ Картинка 87’ Чідомере Алекс Алекс Чідомере 34
99 Іван Карабін Карабін Іван Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
16 Віталій Гемега Гемега Віталій Картинка 78’ Аракелян Артур Артур Аракелян 79
11 Дмитро Івашків Івашків Дмитро Картинка 71’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
20 Данило Дробатий Дробатий Данило Картинка 62’ Картинка 88’ Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
4 Давид Подкуйко Подкуйко Давид Картинка 87’(2) Картинка 72’ Дишкант Ярослав Ярослав Дишкант 25
21 Дмитро Підгаєцький Підгаєцький Дмитро Картинка 90’ Картинка 46’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
19 Максим Підопригора Підопригора Максим Картинка 54’ Картинка 87’ Картинка 90+2’ Рафальський Антон Антон Рафальський 89
12 Деян Федорук Федорук Деян Картинка 46’(2) Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
Чистяк Іван Іван Чистяк 29
Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
Головний тренер: Головний тренер:
Шумовицький Олег Сергійович Антоненко Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору