ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Хімич Б.І.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
3 ТУР
21.09.2020 16:00
"Юність" м Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Котенко Є.Ф.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:0
(0:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Гірник-Спорт”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
9’
Картинка
36’
Картинка
42’
46’(2)
Картинка
60’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
85’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
82’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
1 Антон Ситников Ситников Антон (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Мягков Павло Павло Мягков 22
4 Михайло Калугін Калугін Михайло Картинка 9’ Головко Олександр Олександр Головко 18
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 36’ Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
11 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 86’ Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 25
10 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 60’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
7 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 82’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 70’ Картинка 59’ Зубков Руслан Руслан Зубков 8
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 19’ Картинка 65’ Картинка 46’ Островський Денис Денис Островський 21
27 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 46’(2) Сорокін Станіслав Станіслав Сорокін 77
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 85’ Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Данкович Роман Роман Данкович 12
15 Денис Черниш Черниш Денис Закорський Владислав Владислав Закорський 99
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Брюхов Ілля Ілля Брюхов 27
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 85’ Картинка 9’ Картинка 42’ Картинка 56’ Бородай Олег Олег Бородай 57
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 46’(2) Картинка 46’ Білоус Сергій Сергій Білоус 10
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 82’ Галата Денис Денис Галата 20
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Молько Владислав Владислав Молько 19
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 60’ Картинка 56’ Кривенко Олександр Олександр Кривенко 11
Кучеренко Максим Максим Кучеренко 14
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору