ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
4 ТУР
26.09.2020 15:00
"Зоря" с. Білозір'я
Гляд.
200
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Черкащина
“Черкащина”
2:0
(2:0)
Нікополь
“Нікополь”
“Черкащина”
“Нікополь”
6’
Картинка
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
17’
Картинка
19’
Картинка
29’
Картинка
38’
59’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
82’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
62’
Картинка
71’
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Нікополь”
1 Денис Старченко Старченко Денис Картинка 46’ Полтавцев Андрій Андрій Полтавцев 91
77 Олег Дмитренко Дмитренко Олег (К) Полянський Віталій Віталій Полянський 15
5 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 86’ Картинка 8’ (К) Слищенко Віталій Віталій Слищенко 4
2 Ярослав Олійник Олійник Ярослав Картинка 59’ Катеруша Ігор Ігор Катеруша 22
17 Дмитро Гарванко Гарванко Дмитро Картинка 29’ Картинка 46’(2) Богочаров Роман Роман Богочаров 13
10 Євген Морозенко Морозенко Євген Картинка 69’ Картинка 17’(аг) Картинка 19’ Адаменко Василь Василь Адаменко 18
9 Антон Долгий Долгий Антон Картинка 66’ Картинка 62’ Білоус Максим Максим Білоус 2
32 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 74’ Донець Сергій Сергій Донець 8
7 Фарид Сулейман Сулейман Фарид Картинка 6’ Картинка 38’ Левенець Михайло Михайло Левенець 7
20 Сергій Пічугін Пічугін Сергій Картинка 7’ Картинка 82’ Жуков Микита Микита Жуков 99
22 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 60’ Мандровський Сергій Сергій Мандровський 10
88 Максим Кучинський Кучинський Максим Картинка 46’ Богдан Іван Іван Богдан 24
8 Михайло Кірик Кірик Михайло Картинка 82’ Артюшенко Данило Данило Артюшенко 21
16 Артем Мачелюк Мачелюк Артем Картинка 62’ Омельченко Владислав Владислав Омельченко 5
18 Костянтин Яцик Яцик Костянтин Картинка 69’ Картинка 46’(2) Картинка 71’ Фомін Микита Микита Фомін 16
27 Денис Долінський Долінський Денис Картинка 66’
19 Олексій Литовченко Литовченко Олексій Картинка 60’
13 Ігор Лопушенко Лопушенко Ігор
11 Віктор Коровіков Коровіков Віктор Картинка 74’
21 Іван Спорий Спорий Іван
6 Дмитро Рожко Рожко Дмитро
12 Євген Дейнеко Дейнеко Євген
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Варжеленко Григорій Тихонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору