ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бакулін В.А.
Асистент 1 Потькало Д.О.
Асистент 2 Резніченко О.В.
4-ий арбітр Хамходера О.О.
4 ТУР
25.09.2020 18:30
"Сонячний" м. Харьків
Гляд.
489
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
Метал
“Метал”
2:0
(1:0)
Перемога
“Перемога”
“Метал”
“Перемога”
3’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
48’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
63’(2)
Картинка
65’
Картинка
80’
Картинка
86’
“Метал” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
75 Артур Денчук Денчук Артур (К) Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
3 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 65’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 22
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 69’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Ходуля Ілля Ілля Ходуля 39
22 Сергій Люлька Люлька Сергій Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 3
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 85’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
36 Андерсон Да Сілвейра Рібейро Да Сілвейра Рібейро Андерсон Картинка 3’(п) Картинка 31’ Картинка 86’ Боженар Даниїл Даниїл Боженар 9
11 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 48’(п) Картинка 63’ Цопа Андрій Андрій Цопа 8
7 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
15 Дмитро Антонов Антонов Дмитро Картинка 46’ Картинка 80’ Корнєв Ілля Ілля Корнєв 19
86 Руслан Фомін Фомін Руслан (К) Картинка 87’ Картинка 87’ Картинка 48’ Картинка 63’(2) Сьомка Артем Артем Сьомка 77
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 31’ Картинка 65’ Картинка 67’ Рудавський Богдан Богдан Рудавський 28
23 Микола Ярош Ярош Микола Картинка 86’ Дібрівний Микола Микола Дібрівний 11
27 Семюель Мандей Мандей Семюель Кучер Богдан Богдан Кучер 17
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 67’ Швець Олексій Олексій Швець 27
9 Сергій Давидов Давидов Сергій Картинка 87’ Картинка 65’ Петров Вадим Вадим Петров 20
91 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 46’ Картинка 63’ Іванік Станіслав Станіслав Іванік 95
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 85’ Картинка 80’ Пилипенко Артем Артем Пилипенко 99
Картинка 63’(2) Есьен БрайтДжон БрайтДжон Есьен 32
Головний тренер: Головний тренер:
Ушмаєв Юрій Генадійович Яровенко Євген Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору