ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бакулін В.А.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
5 ТУР
04.10.2020 16:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
120
Темп.
24 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Єрмакова О.В.
Перемога
“Перемога”
1:1
(0:0)
Черкащина
“Черкащина”
“Перемога”
“Черкащина”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
41’
Картинка
42’
55’
Картинка
58’(2)
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
59’
Картинка
76’
Картинка
88’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Черкащина”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор (К) Картинка 88’ Старченко Денис Денис Старченко 1
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило (К) Дмитренко Олег Олег Дмитренко 77
39 Ілля Ходуля Ходуля Ілля Картинка 73’ Картинка 41’ Картинка 61’ Долгий Антон Антон Долгий 9
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Гарванко Дмитро Дмитро Гарванко 17
77 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 87’ Картинка 42’ Морозенко Євген Євген Морозенко 10
22 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Картинка 71’ Картинка 76’ Шакун Дмитро Дмитро Шакун 5
3 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем Малєй Юрій Юрій Малєй 32
9 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 46’ Кірик Михайло Михайло Кірик 8
20 Вадим Петров Петров Вадим Картинка 58’(2) Картинка 54’ Картинка 58’ Лопушенко Ігор Ігор Лопушенко 13
95 Станіслав Іванік Іванік Станіслав Картинка 15’ Картинка 80’ Картинка 46’(2) Кабанюк Владислав Владислав Кабанюк 22
99 Артем Пилипенко Пилипенко Артем Картинка 55’ Картинка 59’ Пічугін Сергій Сергій Пічугін 20
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Кучинський Максим Максим Кучинський 88
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 76’ Долінський Денис Денис Долінський 27
19 Ілля Корнєв Корнєв Ілля Картинка 46’ Клімаков Дмитро Дмитро Клімаков 3
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Картинка 46’(2) Литовченко Олексій Олексій Литовченко 19
11 Микола Дібрівний Дібрівний Микола Картинка 80’ Мачелюк Артем Артем Мачелюк 16
17 Богдан Кучер Кучер Богдан Картинка 58’ Яцик Костянтин Костянтин Яцик 18
27 Олексій Швець Швець Олексій Картинка 58’(2) Картинка 59’ Георгієв Віктор Віктор Георгієв 29
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 71’ Дейнеко Євген Євген Дейнеко 12
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 87’
Головний тренер: Головний тренер:
Яровенко Євген Вікторович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору