ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Прощенко Р.Ю.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Садовий О.В.
5 ТУР
06.10.2020 14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
4:1
(2:1)
Нива
“Нива”
“Гірник-Спорт”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
38’
Картинка
39’
Картинка
Картинка
13’
Картинка
18’
Картинка
32’
47’
Картинка
64’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
60’
Картинка
68’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
90’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Антон Ситников Ситников Антон Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 35
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 85’ Проців Максим Максим Проців 88
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Картинка 13’ (К) Хохлов Вадим Вадим Хохлов 3
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 39’ Картинка 60’(аг) Вовченко Семен Семен Вовченко 21
11 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 53’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 86’ Картинка 90’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
7 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 64’ Картинка 68’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
10 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 38’ Картинка 89’ Картинка 90’(2) Картинка 32’ Картинка 68’ Картинка 78’ Волохатий Роман Роман Волохатий 7
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 30’ Картинка 47’ Картинка 73’ Картинка 18’ Картинка 75’ Різник Андрій Андрій Різник 10
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 80’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 18
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 85’ Бідний Мирон Мирон Бідний 22
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 78’ Демченко Олександр Олександр Демченко 8
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 53’ Демчук Максим Максим Демчук 33
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 64’ Картинка 90’ Мамешев Магомед Магомед Мамешев 17
9 Юрій Козиренко Козиренко Юрій Картинка 90’(2) Картинка 68’ Мороз Тарас Тарас Мороз 15
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 80’
18 Володимир Шопін Шопін Володимир
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 73’
27 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав
4 Михайло Калугін Калугін Михайло
5 Андрій Стрижак Стрижак Андрій Картинка 86’
Головний тренер: Головний тренер:
Малик Василь Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору