ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривоносов М.О.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Суряк Ю.Б.
4-ий арбітр Блавацький Р.А.
5 ТУР
06.10.2020 15:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Біць М.Ф.
Верес
“Верес”
2:1
(1:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Верес”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
3’
Картинка
19’
Картинка
23’
47’
Картинка
61’
Картинка
66’
Картинка
73’(2)
Картинка
86’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
84’
Картинка
89’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
47 Богдан Когут Когут Богдан Картинка 66’ (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Мягков Павло Павло Мягков 22
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 3’ Картинка 89’ Зубков Руслан Руслан Зубков 8
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 61’ Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 25
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Білоус Сергій Сергій Білоус 10
32 Сергій Петько Петько Сергій (К) Картинка 47’ Картинка 86’ Картинка 84’ Брюхов Ілля Ілля Брюхов 27
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 73’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 66’ Картинка 19’ Картинка 55’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 70’ Сорокін Станіслав Станіслав Сорокін 77
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло Картинка 45+2’(п) Картинка 73’(2) Картинка 23’ Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим Данкович Роман Роман Данкович 12
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Молько Владислав Владислав Молько 19
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Картинка 84’ Островський Денис Денис Островський 21
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 70’ Галата Денис Денис Галата 20
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 86’ Картинка 55’ Картинка 89’ Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра 80
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 73’ Кучеренко Максим Максим Кучеренко 14
11 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Кривенко Олександр Олександр Кривенко 11
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 73’(2) Картинка 89’
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 66’
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло
18 Тарас Демчук Демчук Тарас
24 Ігор Гук Гук Ігор
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору