ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Матяш О.О.
Асистент 2 Лікаренко А.О.
4-ий арбітр Хамходера О.О.
6 ТУР
09.10.2020 16:00
"Сонячний" м. Харків
Гляд.
0
Темп.
22 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Боклажко С.І.
Метал
“Метал”
2:1
(0:0)
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
“Метал”
“Таврія Сімферополь”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
18’
Картинка
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
42’
59’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
55’
Картинка
60’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
84’
“Метал” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія Сімферополь”
75 Артур Денчук Денчук Артур Онопко Віталій Віталій Онопко 89
3 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 46’ Соколан Євгеній Євгеній Соколан 6
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 18’ Картинка 73’ Картинка 55’ Картинка 84’ (К) Масалов Анатолій Анатолій Масалов 9
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Картинка 42’ Окатий Віктор Віктор Окатий 21
22 Сергій Люлька Люлька Сергій Чмеленко Павло Павло Чмеленко 17
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 75’ Афендулов Володимир Володимир Афендулов 3
11 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 69’ Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
21 Максим Багачанський Багачанський Максим Картинка 28’ Картинка 46’(2) Макарченко Артем Артем Макарченко 10
7 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 90’ Картинка 63’ Жавко Владислав Владислав Жавко 7
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Картинка 59’ Картинка 67’ Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 24
86 Руслан Фомін Фомін Руслан Картинка 15’(н/п) Картинка 84’ Картинка 62’ Картинка 80’ Захарченко Станіслав Станіслав Захарченко 2
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Завгородній Денис Денис Завгородній 1
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 69’ Картинка 46’(2) Картинка 65’ Фаюк Андрій Андрій Фаюк 11
23 Микола Ярош Ярош Микола Картинка 84’ Картинка 90’ Картинка 63’ Фетісов Віталій Віталій Фетісов 22
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 28’ Білокінь Євгеній Євгеній Білокінь 29
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 67’ Картинка 80’ Кривич Михайло Михайло Кривич 16
9 Сергій Давидов Давидов Сергій Картинка 90’ Картинка 90+3’ Золотухін Віктор Віктор Золотухін 8
91 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Гриппа Вадим Вадим Гриппа 19
27 Семюель Мандей Мандей Семюель Логвиненко Максим Максим Логвиненко 27
Картинка 46’ Картинка 60’ Бочак Роман Роман Бочак 18
Роїк Євгеній Євгеній Роїк 14
Максименко Олександр Олександр Максименко 35
Ляницький Євген Євген Ляницький 20
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Шевченко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору