ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Афанасьєв О.О.
Асистент 1 Лапицький О.С.
Асистент 2 Вітт О.Ф.
4-ий арбітр Садовий О.В.
6 ТУР
11.10.2020 16:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
300
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Кремінь
“Кремінь”
0:1
(0:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Кремінь”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
57’
Картинка
77’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
90+4’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Андрій Олійник Олійник Андрій (К) (К) Піцан Іван Іван Піцан 24
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 90+4’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
5 Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Картинка 57’ Сікач Микола Микола Сікач 12
57 Олег Бородай Бородай Олег Картинка 88’ Картинка 90’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
25 Сергій Чеботаєв Чеботаєв Сергій Картинка 76’ Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
10 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 46’ Картинка 69’ Кохман Андрій Андрій Кохман 29
98 Олексій Геловані Геловані Олексій Картинка 72’ Картинка 83’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
80 Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Мелінишин Сергій Сергій Мелінишин 5
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 77’ Француз Василь Василь Француз 3
77 Станіслав Сорокін Сорокін Станіслав Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
9 Станіслав Куліш Куліш Станіслав Картинка 65’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
12 Роман Данкович Данкович Роман Сердюк Роман Роман Сердюк 1
21 Денис Островський Островський Денис Бочкур Роман Роман Бочкур 27
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 65’ Картинка 82’ Дитко Роман Роман Дитко 77
11 Олександр Кривенко Кривенко Олександр Картинка 77’ Картинка 83’ Хома Андрій Андрій Хома 10
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 88’ Картинка 76’ Шпирка Юрій Юрій Шпирка 89
99 Владислав Закорський Закорський Владислав Картинка 90’ Януш Орест Орест Януш 22
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 46’ Картинка 69’ Дербах Василь Василь Дербах 6
Головний тренер: Головний тренер:
Головко Олександр Борисович Мостовий Руслан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору