ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романюк А.М.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Когут О.О.
6 ТУР
11.10.2020 15:00
"Тернопільський міський стадіон" м. Тернопіль
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Нива
“Нива”
2:1
(0:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Нива”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
36’
53’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
51’
Картинка
54’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
1 Максим Механів Механів Максим (К) Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 46’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
3 Вадим Хохлов Хохлов Вадим Картинка 53’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
33 Максим Демчук Демчук Максим Білий Василь Василь Білий 21
21 Семен Вовченко Вовченко Семен Картинка 36’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
15 Тарас Мороз Мороз Тарас (К) Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
99 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 84’ Картинка 54’ Картинка 65’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
18 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 71’ Картинка 80’ Загальський Ігор Ігор Загальський 19
22 Мирон Бідний Бідний Мирон Картинка 62’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 51’ Картинка 75’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
7 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 76’ Картинка 61’ Матяж Іван Іван Матяж 90
35 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Картинка 65’ Картинка 90+1’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 30
8 Олександр Демченко Демченко Олександр Картинка 84’ Картинка 89’ Картинка 61’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
50 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 71’ Картинка 90+1’ Картинка 46’ Мате Юрій Юрій Мате 96
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Картинка 80’ Слободян Олег Олег Слободян 10
17 Магомед Мамешев Мамешев Магомед Батальський Олександр Олександр Батальський 9
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 62’
Головний тренер: Головний тренер:
Білан Ігор Ігорович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору