ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Павлюк О.А.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Левченко М.М.
4-ий арбітр Садовий О.В.
7 ТУР
16.10.2020 14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Скрипак С.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:0
(0:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
ГОЛИ
“Гірник-Спорт”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
34’
59’
Картинка
65’
Картинка
80’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
88’
Картинка
90+3’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Антон Ситников Ситников Антон Мозіль Олег Олег Мозіль 30
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Картинка 86’ Дідик Роман Роман Дідик 29
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 88’ Когут Микола Микола Когут 19
11 Андрій Герт Герт Андрій (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 80’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
10 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 59’ Картинка 34’ Картинка 66’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 38’ Когут Іван Іван Когут 18
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 26’ Картинка 65’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 69’ Петров Сергій Сергій Петров 77
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Артим Андрій Андрій Артим 31
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 66’ Косовський Сергій Сергій Косовський 22
4 Михайло Калугін Калугін Михайло Палюх Сергій Сергій Палюх 5
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Писко Михайло Михайло Писко 12
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 65’ Іванченко Богдан Богдан Іванченко 74
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 88’ Картинка 90+3’ Груша Віталій Віталій Груша 25
27 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 69’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
5 Андрій Стрижак Стрижак Андрій
9 Юрій Козиренко Козиренко Юрій Картинка 80’
26 Георгій Клімов Клімов Георгій
15 Денис Черниш Черниш Денис
7 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 59’
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору