ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Остапчук В.І.
Асистент 2 Курбанов З.А.
4-ий арбітр Титов О.І.
7 ТУР
16.10.2020 17:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Чернишов В.Б.
Оболонь
“Оболонь”
1:1
(0:0)
Миколаїв
“Миколаїв”
“Оболонь”
“Миколаїв”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
6’
48’
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
70’(2)
Картинка
87’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
59’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
90’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Лободров Богдан Богдан Лободров 1
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Кулинич Сергій Сергій Кулинич 27
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 87’ Картинка 6’ Парцванія Темур Темур Парцванія 4
21 Василь Білий Білий Василь (К) Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Ульянов Дмитро Дмитро Ульянов 33
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Охрончук Владислав Владислав Охрончук 14
90 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 58’ Картинка 70’(2) Картинка 46’ Вітенчук Вадим Вадим Вітенчук 44
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 90’ Попов Роман Роман Попов 95
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 37’ Картинка 90’(2) Картинка 70’ Одарюк Володимир Володимир Одарюк 23
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 53’ Картинка 59’ Паламар Руслан Руслан Паламар 93
9 Олександр Батальський Батальський Олександр (К) Картинка 48’ Картинка 65’ Картинка 76’ Яворський Вадим Вадим Яворський 10
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Агаларов Амір Амір Агаларов 16
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 70’ Мельничук Назар Назар Мельничук 8
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 90’(2) Картинка 6’ Березянський Павло Павло Березянський 34
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Росляков Владислав Владислав Росляков 65
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 70’(2) Картинка 90’ Сула Дмитро Дмитро Сула 9
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 65’ Картинка 59’ Прядун Максим Максим Прядун 11
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Порох Богдан Богдан Порох 31
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Ляшевський Владислав Владислав Ляшевський 2
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Швець Владислав Владислав Швець 89
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 7
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Близнюк Ілля Владиславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору