ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля В.В.
Асистент 1 Кєскюла Д.А.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Вакулко І.О.
7 ТУР
16.10.2020 15:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Котенко Є.Ф.
Верес
“Верес”
3:1
(1:0)
Нива
“Нива”
“Верес”
“Нива”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
5’
Картинка
43’
56’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
54’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
87’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
47 Богдан Когут Когут Богдан Механів Максим Максим Механів 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 82’ (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 5’ Картинка 46’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 3
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Демчук Максим Максим Демчук 33
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Вовченко Семен Семен Вовченко 21
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 79’ Картинка 88’ Картинка 43’ Волохатий Роман Роман Волохатий 7
32 Сергій Петько Петько Сергій (К) Картинка 24’ Картинка 65’ Картинка 77’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
11 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 69’ Картинка 46’(2) Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 18
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 5’ Картинка 56’ Картинка 84’ Картинка 88’(2) Картинка 79’ Демченко Олександр Олександр Демченко 8
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 84’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло Картинка 74’ Картинка 87’ Різник Андрій Андрій Різник 10
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 35
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Картинка 87’ Бідний Мирон Мирон Бідний 22
24 Ігор Гук Гук Ігор Картинка 46’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
2 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Хруставка Олег Олег Хруставка 5
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Мамешев Магомед Магомед Мамешев 17
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 88’ Картинка 46’(2) Картинка 54’ Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 69’ Кохман Ігор Ігор Кохман 6
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 84’ Картинка 82’ Проців Максим Максим Проців 88
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 88’(2) Картинка 77’ Скакун Дмитро Дмитро Скакун 43
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло Картинка 74’
18 Тарас Демчук Демчук Тарас
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Білан Ігор Ігорович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору