ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Петренко Є.В.
7 ТУР
16.10.2020 19:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Чорноморець
“Чорноморець”
2:1
(0:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Чорноморець”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
20’
Картинка
31’
53’(3)
Картинка
60’
Картинка
68’
Картинка
73’
Картинка
82’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
51’
Картинка
66’
Картинка
85’
Картинка
90+5’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
12 Олексій Паламарчук Паламарчук Олексій (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Картинка 53’ Картинка 90+5’ Мягков Павло Павло Мягков 22
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав Картинка 46’ Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 5
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Головко Олександр Олександр Головко 18
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Картинка 51’ Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 25
9 Ілля Путря Путря Ілля Картинка 31’ Картинка 46’(2) Білоус Сергій Сергій Білоус 10
8 Владислав Клименко Клименко Владислав (К) Картинка 73’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 90+5’ Зубков Руслан Руслан Зубков 8
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 68’ Картинка 85’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 53’(2) Картинка 20’ Картинка 66’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 53’(3) Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
1 Данило Варакута Варакута Данило Данкович Роман Роман Данкович 12
44 Василь Прийма Прийма Василь Картинка 53’ Картинка 82’ Бородай Олег Олег Бородай 57
42 Євгеній Зубейко Зубейко Євгеній Картинка 46’ Брюхов Ілля Ілля Брюхов 27
33 Андрій Слінкін Слінкін Андрій Картинка 85’ Галата Денис Денис Галата 20
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 68’ Картинка 66’ Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра 80
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 53’(2) Картинка 60’ Островський Денис Денис Островський 21
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 46’(2) Сорокін Станіслав Станіслав Сорокін 77
21 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита
19 Олег Кожушко Кожушко Олег Картинка 73’
18 Владислав Бугай Бугай Владислав Картинка 53’(3) Картинка 90+4’
77 Роман Підківка Підківка Роман
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору