ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Зора К.П.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Рубан Д.О.
4-ий арбітр Бородавка О.Ю.
7 ТУР
17.10.2020 15:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
0
Темп.
10 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кисельов Р.О.
Оболонь-2
“Оболонь-2”
2:2
(0:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Оболонь-2”
“Рубікон”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
Картинка
26’
46’
Картинка
50’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
59’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90’
“Оболонь-2” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Майборода Олексій Олексій Майборода 16
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 86’ Нестеренко Андрій Андрій Нестеренко 22
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 50’ Картинка 75’ Новиков Вадим Вадим Новиков 23
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 82’ Куноун Річард Річард Куноун 21
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 26’ Боровик Олексій Олексій Боровик 39
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій (К) Цурупін Артем Артем Цурупін 26
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій (К) Картинка 76’ Картинка 79’ Глущук Юрій Юрій Глущук 88
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 79’ Картинка 22’ Картинка 90’ Шишкін Сергій Сергій Шишкін 10
70 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Коверник Валерій Валерій Коверник 77
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 58’ Бачинський Віктор Віктор Бачинський 11
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Картинка 9’ Картинка 46’ Картинка 59’ Тищенко Максим Максим Тищенко 75
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Мусієнко Антон Антон Мусієнко 1
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 86’ Марченко Олександр Олександр Марченко 8
29 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 90’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 71
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 75’ Швець Богдан Богдан Швець 33
12 Дмитро Фастов Фастов Дмитро Шутенко Вадим Вадим Шутенко 9
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 46’ Картинка 90+3’ Картинка 79’ Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 14
Картинка 58’ Картинка 90+3’ Дерев'яго Артем Артем Дерев'яго 99
Головний тренер: Головний тренер:
Антоненко Олександр Сергійович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору