ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Цмоканич Н.М.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Сахно О.С.
7 ТУР
17.10.2020 15:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
9 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Сидорук І.І.
Діназ
“Діназ”
3:2
(1:1)
Карпати Галич
“Карпати Галич”
“Діназ”
“Карпати Галич”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
37’
46’(2)
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
56’
Картинка
57’
Картинка
64’
Картинка
68’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
64’(2)
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
85’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати Галич”
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Картинка 77’ Вульчин Остап Остап Вульчин 26
29 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Картинка 46’ Картинка 82’ Матушевський Олег Олег Матушевський 3
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 85’ Кримінський Богдан Богдан Кримінський 27
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Сич Олексій Олексій Сич 20
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Картинка 57’ Картинка 64’(2) Заваляк Володимир Володимир Заваляк 4
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 55’ Картинка 83’ (К) Вербний Назар Назар Вербний 8
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній (К) Картинка 75’ Козак Богдан Богдан Козак 24
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 46’(2) Картинка 84’ Лебедь Роман Роман Лебедь 19
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 50’ Картинка 56’ Картинка 37’ Картинка 71’ Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 37
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 22’ Картинка 55’ Верещак Юрій Юрій Верещак 10
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 64’ Лях Ростислав Ростислав Лях 18
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Мельничук Андрій Андрій Мельничук 22
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 85’ Марушка Руслан Руслан Марушка 2
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 56’ Картинка 84’ Сєдов Євген Євген Сєдов 7
10 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 83’ Орнат Артур Артур Орнат 16
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 46’(2) Картинка 62’ Картинка 68’ Картинка 64’(2) Танчин Владислав Владислав Танчин 17
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 46’ Картинка 71’ Антошик Олег Олег Антошик 5
11 Олександр Безпалий Безпалий Олександр Картинка 55’ Бей Андрій Андрій Бей 9
27 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 64’
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
Головний тренер: Головний тренер:
Гнатів Роман Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору