ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Федорук А.І.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Бамбурак В.Б.
4-ий арбітр Осауленко Д.В.
7 ТУР
17.10.2020  15:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кравченко В.В.
Нива
“Нива”
1:2
Матч завершено
Поділля
“Поділля”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Нива”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
34’
67’
Картинка
Картинка
51’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Музичка Іван Музичка Іван Чуваєв Олег Чуваєв Олег 1
5 Попов Дмитро Попов Дмитро Морговський Ян Морговський Ян 7
12 Федорук Деян Федорук Деян Воловик Олександр Воловик Олександр 14
7 Костюк Євгеній Костюк Євгеній Жданов Олександр Жданов Олександр 25
6 Сербул Едуард Сербул Едуард Пріхна Дмитро Пріхна Дмитро 2
10 Брижчук Тимофій Брижчук Тимофій Задерецький Дмитро Задерецький Дмитро 9
25 Калітов Олександр Калітов Олександр Нгамба Таде,Алваро Нгамба Таде,Алваро 38
19 Підопригора Максим Підопригора Максим Ліповуз Андрій Ліповуз Андрій 8
17 Пастушенко Микола Пастушенко Микола Панасенков Артем Панасенков Артем 20
34 Громок Денис Громок Денис Салбак Фаді Салбак Фаді 19
9 Браславський Ярослав Браславський Ярослав Прильопа Владислав Прильопа Владислав 10
99 Карабін Іван Карабін Іван Шухман Богдан Шухман Богдан 35
11 Івашків Дмитро Івашків Дмитро Каверін Віталій Каверін Віталій 49
21 Підгаєцький Дмитро Підгаєцький Дмитро Романюк Артем Романюк Артем 5
4 Подкуйко Давид Подкуйко Давид Костенко Кирило Костенко Кирило 6
8 Зугравий Богдан Зугравий Богдан Сич Олександр Сич Олександр 17
14 Осмоловський Артем Осмоловський Артем Мандзюк Олександр Мандзюк Олександр 30
Клименко Владислав Клименко Владислав 3
Корохов Євген Корохов Євген 22
Шпікула Ярослав Шпікула Ярослав 11
Галета Артем Галета Артем 99
Худік Роман Худік Роман 44
Головний тренер: Головний тренер:
Шумовицький Олег Сергійович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору