ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Плєшко П.О.
Асистент 1 Супрунюк П.А.
Асистент 2 Кравченко Ю.С.
4-ий арбітр Воєвода А.В.
7 ТУР
18.10.2020 15:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бондар В.М.
Перемога
“Перемога”
2:0
(0:0)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
“Перемога”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
37’
46’
Картинка
49’
Картинка
55’
Картинка
68’
Картинка
69’(2)
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
54’
Картинка
61’
Картинка
62’
Картинка
65’(3)
Картинка
69’
Картинка
81’
Картинка
83’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор (К) Картинка 54’ Даскалиця Валерій Валерій Даскалиця 1
20 Вадим Петров Петров Вадим Докукін Владислав Владислав Докукін 19
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 18’ Картинка 49’ Онуфрак Сергій Сергій Онуфрак 50
39 Ілля Ходуля Ходуля Ілля Картинка 69’ Польовий Олександр Олександр Польовий 25
3 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем Картинка 82’ Картинка 37’ Колесников Олексій Олексій Колесников 4
9 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 68’ Картинка 69’(2) Картинка 61’ Картинка 81’ Боровик Роман Роман Боровик 9
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 65’ Чоловський Володимир Володимир Чоловський 24
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 55’(п) Картинка 78’ Картинка 83’ Вареник Андрій Андрій Вареник 14
95 Станіслав Іванік Іванік Станіслав Картинка 46’ Картинка 65’(2) Плачков Дмитро Дмитро Плачков 99
77 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 88’ Картинка 62’ (К) Поліщук Владислав Владислав Поліщук 10
99 Артем Пилипенко Пилипенко Артем Картинка 49’ Картинка 73’ Картинка 65’(3) Топал Василь Василь Топал 8
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Бойко Максим Максим Бойко 23
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Картинка 65’(3) Євстратенко В'ячеслав В'ячеслав Євстратенко 15
22 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Картинка 65’(2) Попов Михайло Михайло Попов 18
11 Микола Дібрівний Дібрівний Микола Картинка 78’ Картинка 65’ Фабер Олександр Олександр Фабер 20
19 Ілля Корнєв Корнєв Ілля Картинка 46’ Картинка 69’ Буряченко Микола Микола Буряченко 5
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 73’ Картинка 81’ Руденко Андрій Андрій Руденко 16
17 Богдан Кучер Кучер Богдан Картинка 88’ Лиховидов Микола Микола Лиховидов 7
27 Олексій Швець Швець Олексій
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 69’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Яровенко Євген Вікторович Рязанцев Артем Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору