ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Маляр В.Ю.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Вітт О.Ф.
4-ий арбітр Пасхал І.Ю.
8 ТУР
21.10.2020 15:00
"Кристал" м. Херсон
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Возняк С.І.
Кристал
“Кристал”
1:3
(1:1)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Кристал”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
38’
Картинка
45’
63’
Картинка
68’
Картинка
81’(2)
Картинка
85’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
52’
Картинка
63’(2)
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
81’(3)
Картинка
90’
“Кристал” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
1 Ярослав Герасименко Герасименко Ярослав Ситников Антон Антон Ситников 1
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Шопін Володимир Володимир Шопін 18
3 Микола Жовтюк Жовтюк Микола Векляк Богдан Богдан Векляк 14
89 Максим Крутін Крутін Максим Картинка 85’ Картинка 38’ Картинка 77’ Карась Данило Данило Карась 3
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Картинка 81’(3) Герт Андрій Андрій Герт 11
7 Сергій Цой Цой Сергій (К) Картинка 45’(п) Картинка 52’ Картинка 90’ (К) Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
77 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 42’ Картинка 86’ Петрусенко Олександр Олександр Петрусенко 13
9 Ігор Семенина Семенина Ігор Картинка 39’ Картинка 68’ Картинка 74’ Семенів Дмитро Дмитро Семенів 7
22 Віктор Мартян Мартян Віктор Картинка 81’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 6
10 Андрій Барладим Барладим Андрій Картинка 81’(2) Картинка 63’(2) Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
11 Іван Гливий Гливий Іван Картинка 63’ Картинка 51’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 24
13 Валерій Восконян Восконян Валерій Жмурко Роман Роман Жмурко 25
45 Владислав Клюєв Клюєв Владислав Картинка 81’(2) Картинка 86’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
17 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 85’ Калугін Михайло Михайло Калугін 4
91 Максим Ольховіков Ольховіков Максим Картинка 81’ Картинка 74’ Мурза Артур Артур Мурза 10
44 Владислав Барський Барський Владислав Картинка 63’(2) Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
4 Микита Карась Карась Микита Картинка 68’ Картинка 81’(3) Суханов Сергій Сергій Суханов 17
24 Іван Головкін Головкін Іван Картинка 63’ Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 27
71 Олег Муравйов Муравйов Олег Картинка 90’ Козиренко Юрій Юрій Козиренко 9
Головний тренер: Головний тренер:
Валяєв Сергій Валентинович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору