ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
8 ТУР
21.10.2020 17:00
"Металіс" смт. Високий
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бич Г.В.
Металіст 1925
“Металіст 1925”
2:1
(0:0)
Авангард
“Авангард”
“Металіст 1925”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
17’
64’
Картинка
66’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
87’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
69’
Картинка
71’
Картинка
77’
Картинка
90+2’
“Металіст 1925” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
1 Денис Сидоренко Сидоренко Денис Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
29 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 89’ Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 4
5 Антон Братков Братков Антон (К) Ховбоша Дмитро Дмитро Ховбоша 3
99 Віталій Гошкодеря Гошкодеря Віталій Сидоренко Дмитро Дмитро Сидоренко 2
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Картинка 90+3’ Картинка 69’ Дяченко Семен Семен Дяченко 5
8 Віталій Кольцов Кольцов Віталій (К) Картинка 46’ Булгаков Єгор Єгор Булгаков 80
91 Артем Холод Холод Артем Картинка 78’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 7
88 Дмитро Криськів Криськів Дмитро Картинка 74’ Картинка 17’ Картинка 71’ Сорокин Андрій Андрій Сорокин 8
27 Дмитро Кравченко Кравченко Дмитро Картинка 64’ Картинка 77’ Пуди Дмитро Дмитро Пуди 11
30 Лукас Вентура Лопес Вентура Лопес Лукас Картинка 87’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
33 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 66’ Картинка 50’ Картинка 90+2’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
25 Максим Коваленко Коваленко Максим Якубенко Микита Микита Якубенко 12
81 Денис Дьяков Дьяков Денис Картинка 71’ Майборода Сергій Сергій Майборода 15
3 Іван Пець Пець Іван Картинка 46’ Погранічний Тимур Тимур Погранічний 13
6 Чідера Келіт Аніх Аніх Чідера Келіт Картинка 77’ Чебаненко Олександр Олександр Чебаненко 74
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 89’ Бондар Владислав Владислав Бондар 10
22 Владислав Дмитренко Дмитренко Владислав Картинка 87’ Куканов Нікіта Нікіта Куканов 19
68 Роман Толочко Толочко Роман Таранда Владислав Владислав Таранда 27
77 Антон Савін Савін Антон Картинка 78’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
97 Дерек Фрейтас Рібейро Фрейтас Рібейро Дерек Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
98 Антон Калайтан Калайтан Антон Картинка 66’
Головний тренер: Головний тренер:
Кривенцов Валерій Сергійович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору