ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Воєвода А.В.
Асистент 1 Супрунюк П.А.
Асистент 2 Потькало Д.О.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
8 ТУР
24.10.2020 14:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Боклажко С.І.
Діназ
“Діназ”
2:0
(0:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Діназ”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
37’
Картинка
transparent
Картинка
6’
Картинка
36’
Картинка
41’
57’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
57’
Картинка
65’
Картинка
79’
Картинка
86’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Майборода Олексій Олексій Майборода 16
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Боровик Олексій Олексій Боровик 39
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 32’ Швець Богдан Богдан Швець 33
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Картинка 15’ Картинка 90’ Картинка 6’ Куноун Річард Річард Куноун 21
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 57’ Картинка 58’ Картинка 65’ Нестеренко Андрій Андрій Нестеренко 22
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній (К) Картинка 59’(п) (К) Цурупін Артем Артем Цурупін 26
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 37’ Картинка 62’ Глущук Юрій Юрій Глущук 88
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 67’ Картинка 69’ Картинка 41’ Картинка 57’ Шишкін Сергій Сергій Шишкін 10
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 64’ Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 14
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 60’ Картинка 36’ Картинка 86’ Коверник Валерій Валерій Коверник 77
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 57’ Картинка 79’ Тищенко Максим Максим Тищенко 75
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Мусієнко Антон Антон Мусієнко 1
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 90’ Анніч Ярослав Ярослав Анніч 18
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 32’ Бачинський Віктор Віктор Бачинський 11
29 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Близно Олег Олег Близно 19
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 64’ Картинка 65’ Марченко Олександр Олександр Марченко 8
10 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 62’ Картинка 72’ Картинка 79’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 71
11 Олександр Безпалий Безпалий Олександр Картинка 86’ Шутенко Вадим Вадим Шутенко 9
20 Захар Добровольський Добровольський Захар
27 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 60’
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору