ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Поліщук М.П.
Асистент 1 Соколовський Б.О.
Асистент 2 Башкіров Д.Є.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
8 ТУР
24.10.2020 15:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Жосан І.А.
Нікополь
“Нікополь”
1:1
(0:0)
Перемога
“Перемога”
“Нікополь”
“Перемога”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
55’
Картинка
60’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
89’
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
24 Іван Богдан Богдан Іван (К) Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
18 Василь Адаменко Адаменко Василь Картинка 4’ Картинка 60’ Петров Вадим Вадим Петров 20
4 Віталій Слищенко Слищенко Віталій (К) Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
35 Сосо Двалі Двалі Сосо Ходуля Ілля Ілля Ходуля 39
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Картинка 83’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 3
11 Дмитро Люсік Люсік Дмитро Картинка 55’ Картинка 65’ Цопа Андрій Андрій Цопа 8
8 Сергій Донець Донець Сергій Картинка 90+4’ Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
7 Михайло Левенець Левенець Михайло Картинка 73’ Картинка 87’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
15 Віталій Полянський Полянський Віталій Картинка 51’ Картинка 89’ Сьомка Артем Артем Сьомка 77
20 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 89’ Корнєв Ілля Ілля Корнєв 19
10 Сергій Мандровський Мандровський Сергій Картинка 72’ Пилипенко Артем Артем Пилипенко 99
91 Андрій Полтавцев Полтавцев Андрій Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
21 Данило Артюшенко Артюшенко Данило Картинка 87’ Рудавський Богдан Богдан Рудавський 28
71 Кирило Артюшенко Артюшенко Кирило Картинка 72’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 22
2 Максим Білоус Білоус Максим Картинка 83’ Дібрівний Микола Микола Дібрівний 11
5 Владислав Омельченко Омельченко Владислав Картинка 73’ Картинка 65’ Іванік Станіслав Станіслав Іванік 95
17 Сергій Твердоух Твердоух Сергій Картинка 60’ Картинка 78’ Картинка 84’ Кучер Богдан Богдан Кучер 17
16 Микита Фомін Фомін Микита Картинка 55’ Швець Олексій Олексій Швець 27
99 Микита Жуков Жуков Микита Есьен БрайтДжон БрайтДжон Есьен 32
13 Роман Богочаров Богочаров Роман
Головний тренер: Головний тренер:
Варжеленко Григорій Тихонович Яровенко Євген Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору