ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
10 ТУР
31.10.2020 14:00
"ім. Б. Маркевича" м. Винники
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Циганков О.Д.
Агробізнес
“Агробізнес”
3:0
(1:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Агробізнес”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
34’
Картинка
40’
Картинка
43’
48’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
58’(2)
Картинка
62’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
87’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Картинка 86’ Сердюк Роман Роман Сердюк 1
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 78’ Картинка 34’ Пархуць Віталій Віталій Пархуць 44
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 80’ Картинка 87’ Пастух Іван Іван Пастух 4
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 85’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 20
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 62’ (К) Вацеба Андрій Андрій Вацеба 8
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 75’ Картинка 53’ Картинка 77’ Кохман Андрій Андрій Кохман 29
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 29’ Картинка 79’ Картинка 58’ Сад Валерій Валерій Сад 11
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 38’ Картинка 90’ Картинка 43’ Барчук Роман Роман Барчук 90
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 48’ Картинка 88’(п) Картинка 40’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 67’ Картинка 58’(2) Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Картинка 86’ Барасюк Святослав Святослав Барасюк 71
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 58’(2) Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 58’ Сондей Іван Іван Сондей 21
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 75’ Картинка 77’ Дербах Василь Василь Дербах 6
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 67’ Картинка 62’ Геник Василь Василь Геник 34
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 79’ Бочкур Роман Роман Бочкур 27
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Павлюк Олег Олег Павлюк 99
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан Картинка 90’ Коржак Володимир Володимир Коржак 2
12 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 85’
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Мостовий Руслан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору