ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Назаров Є.Є.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Задиран С.С.
9 ТУР
31.10.2020 13:30
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кравченко В.В.
Діназ
“Діназ”
1:2
(1:1)
Епіцентр
“Епіцентр”
“Діназ”
“Епіцентр”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
21’
Картинка
35’
69’
Картинка
74’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
82’
Картинка
90+4’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Епіцентр”
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Картинка 90+4’ Чернобай Сергій Сергій Чернобай 1
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 80’ Бадло Віталій Віталій Бадло 17
29 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Кривобедрий Арсен Арсен Кривобедрий 80
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Картинка 64’ Ничипоренко Олег Олег Ничипоренко 33
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Картинка 65’ Кузів Віталій Віталій Кузів 6
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 72’ Буй Микола Микола Буй 26
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 69’ Картинка 35’ Кіцак Олександр Олександр Кіцак 88
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 26’ Картинка 42’ Картинка 74’ Раца Сергій Сергій Раца 25
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 82’ Беженар Андрій Андрій Беженар 10
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор (К) Івашко Руслан Руслан Івашко 9
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 87’ Картинка 21’ Картинка 74’ Барбоса да Сілва Клоудіней Клоудіней Барбоса да Сілва 30
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Попович Єгор Єгор Попович 12
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Лаврук Святослав Святослав Лаврук 18
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 65’ Пліс Тарас Тарас Пліс 8
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 35’ Картинка 90’ Червонецький Тарас Тарас Червонецький 35
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 69’ Картинка 82’ Процик Назар Назар Процик 21
10 Артем Марченко Марченко Артем Апанчук Андрій Андрій Апанчук 20
99 Сергій Русьян Русьян Сергій Картинка 87’ Морозов Ростислав Ростислав Морозов 11
11 Олександр Безпалий Безпалий Олександр Картинка 80’ Жмуйда Олександр Олександр Жмуйда 2
27 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 74’ Федоров Антон Антон Федоров 15
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Бадло Ігор Климентійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору