ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Усова К.І.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Потькало Д.О.
4-ий арбітр Євтухов Д.Ю.
10 ТУР
08.11.2020 14:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
0
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Чижевський П.П.
Перемога
“Перемога”
3:1
(1:1)
Миколаїв-2
“Миколаїв-2”
“Перемога”
“Миколаїв-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
12’
Картинка
31’
46’(3)
Картинка
56’
Картинка
69’(2)
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
69’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв-2”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор (К) Агаларов Амір Амір Агаларов 16
20 Вадим Петров Петров Вадим Картинка 46’(3) Березянський Павло Павло Березянський 34
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 46’ Лотоцький Борис Борис Лотоцький 15
39 Ілля Ходуля Ходуля Ілля Картинка 90+5’ Гріненко Данило Данило Гріненко 41
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Картинка 78’ Картинка 66’ Боровський Андрій Андрій Боровський 18
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 56’ Картинка 69’ (К) Фальковський Данило Данило Фальковський 22
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 90+7’ Гончар Родіон Родіон Гончар 67
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Швець Владислав Владислав Швець 89
77 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 84’ Ямборко Назарій-Любомир Назарій-Любомир Ямборко 20
19 Ілля Корнєв Корнєв Ілля Картинка 31’ Картинка 46’(2) Каведяєв Олександр Олександр Каведяєв 78
11 Микола Дібрівний Дібрівний Микола Картинка 44’ Картинка 69’(2) Картинка 12’ Сурженко Максим Максим Сурженко 54
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Чілінгір Дмітрій Дмітрій Чілінгір 80
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 46’(3) Картинка 46’(2) Хуссін Тимофій Тимофій Хуссін 97
3 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем Картинка 78’ Жемчужний Сергій Сергій Жемчужний 71
99 Артем Пилипенко Пилипенко Артем Картинка 69’(2) Картинка 90+8’ Сергєєв Дмитро Дмитро Сергєєв 57
95 Станіслав Іванік Іванік Станіслав Картинка 84’ Черпаков Євген Євген Черпаков 43
9 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 56’ Картинка 46’ Картинка 69’ Ляшевський Владислав Владислав Ляшевський 2
22 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Картинка 66’ Змієвський Сергій Сергій Змієвський 3
27 Олексій Швець Швець Олексій Картинка 69’ Бедін Віталій Віталій Бедін 25
17 Богдан Кучер Кучер Богдан Цвєтков Даниїл Даниїл Цвєтков 48
69 Олег Олійник Олійник Олег
Головний тренер: Головний тренер:
Яровенко Євген Вікторович Попелишко Микола Олегович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору