ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Лібстер А.С.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Шандор О.А.
12 ТУР
10.11.2020 14:00
"ім. Б. Маркевича" м. Винники
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Левко М.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
5:1
(1:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Агробізнес”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
17’
Картинка
32’
Картинка
37’
Картинка
40’
46’
Картинка
63’
Картинка
76’
Картинка
76’(2)
Картинка
80’(2)
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
65’
Картинка
84’(2)
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Картинка 16’ (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Бичков Богдан Богдан Бичков 2
29 Роман Дідик Дідик Роман Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 5
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 80’ Картинка 65’ Бородай Олег Олег Бородай 57
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 80’(2) Норенков Денис Денис Норенков 23
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 46’ Картинка 76’ Картинка 17’ Картинка 32’ Молько Владислав Владислав Молько 19
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 63’ Картинка 76’(2) Картинка 84’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Да Сілва Ліма Жонатан Жонатан Да Сілва Ліма 12
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 40’ Картинка 46’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 83’ Картинка 37’(п) Сорокін Станіслав Станіслав Сорокін 77
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 45’ Картинка 84’(2) Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Картинка 16’ Данкович Роман Роман Данкович 44
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 46’ Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра 80
24 Артем Ярмоленко Ярмоленко Артем Картинка 80’ Картинка 32’ Галата Денис Денис Галата 20
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 80’(2) Мягков Павло Павло Мягков 22
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 84’(2) Кривенко Олександр Олександр Кривенко 11
12 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 84’ Островський Денис Денис Островський 21
22 Сергій Косовський Косовський Сергій
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 76’
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 76’ Картинка 76’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору