ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Рибченко І.О.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Ухов А.Ю.
6 ТУР
11.11.2020 14:00
"Шахта "Жовтнева" м. Кривий Ріг
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Кривбас
“Кривбас”
5:1
(3:1)
Яруд
“Яруд”
“Кривбас”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
38’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
22’
Картинка
25’
Картинка
28’
Картинка
40’
51’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
68’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
41 Роман Льопка Льопка Роман (К) Хоменко Ярослав Ярослав Хоменко 91
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Бібік Данило Данило Бібік 18
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) Левянков Владислав Владислав Левянков 21
75 Гліб Попчук Попчук Гліб Янаков Іван Іван Янаков 8
89 Андрій Дедяєв Дедяєв Андрій Картинка 45’ Картинка 40’ Картинка 58’ Аркуша Артем Артем Аркуша 24
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 51’ Картинка 74’ Запорощенко Андрій Андрій Запорощенко 2
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 54’ Биковський Ігор Ігор Биковський 7
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 29’ Картинка 66’ Картинка 79’ Картинка 28’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 4
88 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 38’(п) Картинка 59’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
18 Олександр Горват Горват Олександр Картинка 77’ Корицький Єгор Єгор Корицький 6
22 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 68’ Картинка 22’ Картинка 25’ Літовченко Данило Данило Літовченко 11
1 Кирило Злотар Злотар Кирило Зеленюк Дмитро Дмитро Зеленюк 1
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Картинка 54’ Картинка 68’ Проданов Євген Євген Проданов 9
45 Арсеній Процишин Процишин Арсеній Мясніков Артур Артур Мясніков 22
19 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Картинка 77’ Картинка 25’ Сандрак-Вінницький Владислав Владислав Сандрак-Вінницький 10
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Бойко Владислав Владислав Бойко 16
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Назаренко Владислав Владислав Назаренко 5
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 79’ Картинка 58’ Пелипак Володимир Володимир Пелипак 15
7 Ігор Бука Бука Ігор Плачков Петро Петро Плачков 3
23 Андрій Ременюк Ременюк Андрій Картинка 68’ Саєнко Данило Данило Саєнко 19
25 Андрій Григорик Григорик Андрій Картинка 74’
71 Євген Кателін Кателін Євген
11 Віктор Берко Берко Віктор Картинка 59’ Картинка 76’
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Кілікевич Володимир Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору