ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Почепецький П.П.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Садовий О.В.
13 ТУР
15.11.2020 13:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
6 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:2
(0:1)
Полісся
“Полісся”
“Гірник-Спорт”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
16’
Картинка
27’
51’
Картинка
64’
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
72’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Маханьков Володимир Володимир Маханьков 33
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Жук Вадим Вадим Жук 44
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Швець Сергій Сергій Швець 3
3 Данило Карась Карась Данило Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 37
11 Андрій Герт Герт Андрій Власюк Андрій Андрій Власюк 15
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 51’ Картинка 27’ Картинка 46’ Тимошенко Ілля Ілля Тимошенко 99
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 86’ Савошко Володимир Володимир Савошко 88
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 83’ Картинка 67’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 78’ Картинка 72’ Картинка 90’ Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 77
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 64’ Повалій Ілля Ілля Повалій 63
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 16’ Картинка 68’ (К) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
1 Антон Ситников Ситников Антон Яшков Антон Антон Яшков 13
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 78’ Бринько Олександр Олександр Бринько 7
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 67’ Картинка 84’ Притиковський Денис Денис Притиковський 5
5 Андрій Стрижак Стрижак Андрій Картинка 86’ Даудов Марат Марат Даудов 10
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 95
7 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 51’ Картинка 46’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
9 Юрій Козиренко Козиренко Юрій Картинка 68’ Галенков Денис Денис Галенков 9
10 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 64’ Трояновський Євген Євген Трояновський 27
16 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 90’ Картинка 90+2’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
15 Денис Черниш Черниш Денис
27 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав
26 Георгій Клімов Клімов Георгій
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Шищенко Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору