ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Поважний Я.О.
4-ий арбітр Фірсов М.О.
13 ТУР
15.11.2020 14:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Біць М.Ф.
Верес
“Верес”
2:0
(1:0)
Волинь
“Волинь”
“Верес”
“Волинь”
transparent
7’
Картинка
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
32’
Картинка
37’
Картинка
42’
64’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
76’
Картинка
78’
Картинка
87’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
47 Богдан Когут Когут Богдан Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 7’ (К) Сімінін Сергій Сергій Сімінін 3
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 10’ Картинка 64’ Картинка 76’ Картинка 78’ Приндета Віталій Віталій Приндета 18
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Болденков Валерій Валерій Болденков 4
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Цюпа Іван Іван Цюпа 93
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 43’ Приймак Владислав Владислав Приймак 15
32 Сергій Петько Петько Сергій Картинка 83’ Картинка 32’ Картинка 37’ Рябов Артур Артур Рябов 16
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 72’ Картинка 40’ Картинка 46’ Кизилатеш Джемаль Джемаль Кизилатеш 14
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 75’ Картинка 66’(н/п) Картинка 87’ Протасов Євген Євген Протасов 7
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 64’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло (К) Картинка 84’ Картинка 90’ Картинка 42’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 10
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Неділько Віталій Віталій Неділько 42
2 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Картинка 78’ Никитюк Роман Роман Никитюк 33
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 46’ Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
24 Ігор Гук Гук Ігор Тетеренко Юрій Юрій Тетеренко 5
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 87’ Сікорський Ігор Ігор Сікорський 77
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 83’ Рюльє Джуліан Ламін Серж Даніель Джуліан Ламін Серж Даніель Рюльє 11
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 72’ Картинка 64’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 94
11 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 90’ Богомаз Назарій Назарій Богомаз 23
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 75’ Бондаренко Олександр Олександр Бондаренко 9
18 Тарас Демчук Демчук Тарас
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Сачко Василь Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору