ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Титов О.І.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Рибченко І.О.
4-ий арбітр Горбань І.В.
13 ТУР
15.11.2020 16:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Чорноморець
“Чорноморець”
2:0
(0:0)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Чорноморець”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
32’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
20’
57’
Картинка
66’
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
88’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
77 Роман Підківка Підківка Роман Коваленко Максим Максим Коваленко 25
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав (К) Картинка 32’ ,57’ Картинка Жичиков Максим Максим Жичиков 29
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 88’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Гошкодеря Віталій Віталій Гошкодеря 99
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 90’ Картинка 20’ Картинка 69’ Коваленко Іван Іван Коваленко 4
21 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав (К) Кольцов Віталій Віталій Кольцов 8
9 Ілля Путря Путря Ілля Картинка 88’ Савін Антон Антон Савін 77
42 Євгеній Зубейко Зубейко Євгеній Картинка 24’ Криськів Дмитро Дмитро Криськів 88
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 66’ Дмитренко Владислав Владислав Дмитренко 22
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 74’ Картинка 82’ Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
18 Владислав Бугай Бугай Владислав Картинка 67’ Картинка 86’ Картинка 75’ Вентура Лопес Лукас Лукас Вентура Лопес 30
12 Олексій Паламарчук Паламарчук Олексій Сидоренко Денис Денис Сидоренко 1
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 24’ Дьяков Денис Денис Дьяков 81
4 Костянтин Граматік Граматік Костянтин Пець Іван Іван Пець 3
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 86’ Братков Антон Антон Братков 5
66 Дмитро Гейко Гейко Дмитро Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
19 Олег Кожушко Кожушко Олег Картинка 66’ Картинка 69’ Резепов Денис Денис Резепов 17
59 Артем Козак Козак Артем Толочко Роман Роман Толочко 68
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 82’ Картинка 90+4’ Картинка 88’ Холод Артем Артем Холод 91
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Картинка 75’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 19
97 Андрій Якимів Якимів Андрій Картинка 90’ Коробка Володимир Володимир Коробка 33
Калайтан Антон Антон Калайтан 98
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Кривенцов Валерій Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору