ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Супрунюк П.А.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
10 ТУР
18.11.2020 14:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
0
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Митровський М.М.
Епіцентр
“Епіцентр”
2:2
(0:2)
Буковина
“Буковина”
“Епіцентр”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
1’
Картинка
15’
Картинка
18’
Картинка
23’
46’(3)
Картинка
49’
Картинка
52’
Картинка
60’
Картинка
70’
Картинка
71’
Картинка
84’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 81’ Фіяло Ігор Ігор Фіяло 55
17 Віталій Бадло Бадло Віталій Картинка 70’ Раулюк Даніел Даніел Раулюк 5
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 18’ Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
25 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 90’(2) Картинка 18’(п) Картинка 23’ Орловський Борис Борис Орловський 25
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 46’(2) Картинка 15’ (К) Сивка Тарас Тарас Сивка 10
35 Тарас Червонецький Червонецький Тарас Картинка 84’ Копитов Дмитро Дмитро Копитов 20
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 55’ Столяр Володимир Володимир Столяр 23
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 46’(3) Картинка 46’ Рябий Артем Артем Рябий 6
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 49’ Картинка 52’ Картинка 60’(н/п) Картинка 71’ Картинка 77’ Страшкевич Вадим Вадим Страшкевич 9
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 1’ Картинка 89’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
12 Єгор Попович Попович Єгор Чернятинський Олександр Олександр Чернятинський 71
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 46’(2) Мануіла Емре Емре Мануіла 3
7 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 46’(3) Гакман Василь Василь Гакман 11
21 Назар Процик Процик Назар Картинка 90’(2) Картинка 54’ Картинка 55’ Боровець Максим Максим Боровець 73
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Картинка 77’ Картинка 90’ Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 15
20 Андрій Апанчук Апанчук Андрій Картинка 46’ Картинка 49’ Рябий Денис Денис Рябий 8
18 Святослав Лаврук Лаврук Святослав Картинка 90’ Квасниця Євген Євген Квасниця 17
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Картинка 89’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 7
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Бадло Ігор Климентійович Маковійчук Степан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору