ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Вітт О.Ф.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
14 ТУР
20.11.2020 13:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
6 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко Е.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
4:0
(2:0)
Нива
“Нива”
“Агробізнес”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
17’
Картинка
transparent
27’
Картинка
transparent
35’
Картинка
transparent
42’
Картинка
Картинка
7’
51’
Картинка
63’
Картинка
64’
Картинка
68’(2)
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
90+2’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 35
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 51’ Картинка 59’ Картинка 62’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 3
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 83’ Вовченко Семен Семен Вовченко 21
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 17’ (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 68’ Картинка 46’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 27’ Картинка 68’(2) Демченко Олександр Олександр Демченко 8
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Гатала Ігор Ігор Гатала 11
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 42’ Картинка 46’(2) Скакун Дмитро Дмитро Скакун 43
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 16’ Картинка 63’(п) Картинка 82’ Картинка 46’(3) Скакун Андрій Андрій Скакун 2
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 35’ Картинка 64’ Картинка 7’ Картинка 71’ Різник Андрій Андрій Різник 10
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Механів Максим Максим Механів 1
31 Андрій Артим Артим Андрій Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
24 Артем Ярмоленко Ярмоленко Артем Картинка 83’ Бідний Мирон Мирон Бідний 22
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 17’ Картинка 46’(2) Волохатий Роман Роман Волохатий 7
44 Євгеній Захарченко Захарченко Євгеній Картинка 62’ Демчук Максим Максим Демчук 33
12 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 71’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 18
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 82’ Зінь Андрій Андрій Зінь 4
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 68’ Картинка 46’ Картинка 90+2’ Кохман Ігор Ігор Кохман 6
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 68’(2) Картинка 90+4’ Мамешев Магомед Магомед Мамешев 17
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 46’(3) Проців Максим Максим Проців 88
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Білан Ігор Ігорович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору