ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Шланчак В.М.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
14 ТУР
20.11.2020 13:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Головков О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:3
(0:1)
Оболонь
“Оболонь”
“Гірник-Спорт”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
33’
46’
Картинка
53’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
87’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
1 Антон Ситников Ситников Антон Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
18 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 83’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
14 Богдан Векляк Векляк Богдан Безуглий Микита Микита Безуглий 33
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 33’ Мате Юрій Юрій Мате 96
11 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 68’ Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 18
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій (К) Картинка 81’ Картинка 14’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Матяж Іван Іван Матяж 90
7 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 53’ Картинка 65’ Картинка 73’ Картинка 90’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
19 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 46’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
21 Сергій Герасимець Герасимець Сергій Картинка 83’ Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
10 Артур Мурза Мурза Артур Картинка 19’ Картинка 79’ Картинка 69’ (К) Батальський Олександр Олександр Батальський 9
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 83’ Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 90’ Білий Василь Василь Білий 21
4 Михайло Калугін Калугін Михайло Загальський Ігор Ігор Загальський 19
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 68’ Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
15 Денис Черниш Черниш Денис Рафальський Антон Антон Рафальський 89
9 Юрій Козиренко Козиренко Юрій Картинка 79’ Картинка 69’ Картинка 86’ Картинка 87’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
13 Олександр Петрусенко Петрусенко Олександр Картинка 65’ Чідомере Алекс Алекс Чідомере 34
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля Картинка 46’ Картинка 83’
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Яковенко Павло Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору