ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
12 ТУР
22.11.2020 12:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
0
Темп.
1 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кравченко В.В.
Рубікон
“Рубікон”
1:4
(1:2)
Поділля
“Поділля”
“Рубікон”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
42’
62’(3)
Картинка
79’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
64’
Картинка
84’
Картинка
87’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Антон Мусієнко Мусієнко Антон Картинка 64’ Чуваєв Олег Олег Чуваєв 1
8 Олександр Марченко Марченко Олександр Картинка 79’ Морговський Ян Ян Морговський 7
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 20’(аг) Картинка 87’ (К) Жданов Олександр Олександр Жданов 25
22 Андрій Нестеренко Нестеренко Андрій Картинка 42’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
26 Артем Цурупін Цурупін Артем (К) Картинка 41’ Корохов Євген Євген Корохов 22
88 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 90+3’ Картинка 87’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
77 Валерій Коверник Коверник Валерій Картинка 62’(2) Нгамба Таде,Алваро Таде,Алваро Нгамба 38
21 Річард Куноун Куноун Річард Картинка 62’(3) Картинка 90’ Задерецький Дмитро Дмитро Задерецький 9
10 Сергій Шишкін Шишкін Сергій Картинка 90’(3) Картинка 90’(2) Каверін Віталій Віталій Каверін 49
9 Вадим Шутенко Шутенко Вадим Картинка 15’ Картинка 88’ Картинка 84’ Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
75 Максим Тищенко Тищенко Максим Картинка 62’ Салбак Фаді Фаді Салбак 19
16 Олексій Майборода Майборода Олексій Картинка 64’ Шухман Богдан Богдан Шухман 35
18 Ярослав Анніч Анніч Ярослав Картинка 62’(3) Галета Артем Артем Галета 99
94 Амед Драм Драм Амед Картинка 90’(3) Картинка 84’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 62’(2) Клименко Владислав Владислав Клименко 3
11 Віктор Бачинський Бачинський Віктор Мандзюк Олександр Олександр Мандзюк 30
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 79’ Картинка 90’ Сич Олександр Олександр Сич 17
71 Євгеній Могіль Могіль Євгеній Картинка 88’ Картинка 90’(2) Картинка 90+3’ Костенко Кирило Кирило Костенко 6
Романюк Артем Артем Романюк 5
Картинка 62’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
Головний тренер: Головний тренер:
Літовченко Сергій Вікторович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору