ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Файда В.О.
Асистент 1 Цмоканич Н.М.
Асистент 2 Супрунюк П.А.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
12 ТУР
22.11.2020 14:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
2 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Боклажко С.І.
Епіцентр
“Епіцентр”
2:0
(0:0)
Нива
“Нива”
“Епіцентр”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’(2)
Картинка
58’
Картинка
60’
Картинка
68’
Картинка
90’
Картинка
91’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
56’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90+3’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 56’ Карабін Іван Іван Карабін 99
17 Віталій Бадло Бадло Віталій Картинка 56’ Борячук Олександр Олександр Борячук 2
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Картинка 90+3’(аг) Попов Дмитро Дмитро Попов 5
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Федорук Деян Деян Федорук 12
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Сербул Едуард Едуард Сербул 6
25 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 46’ Картинка 77’ (К) Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 10
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 46’(2) Картинка 86’ Калітов Олександр Олександр Калітов 25
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Картинка 69’ Костюк Євгеній Євгеній Костюк 7
7 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 90’ Картинка 77’ Громок Денис Денис Громок 34
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 91’ Картинка 80’ Підопригора Максим Максим Підопригора 19
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 58’(п) Картинка 86’(2) Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
12 Єгор Попович Попович Єгор Музичка Іван Іван Музичка 1
35 Тарас Червонецький Червонецький Тарас Картинка 90’ Картинка 69’ Осмоловський Артем Артем Осмоловський 14
21 Назар Процик Процик Назар Картинка 68’ Картинка 91’ Підгаєцький Дмитро Дмитро Підгаєцький 21
20 Андрій Апанчук Апанчук Андрій Картинка 68’ Картинка 86’ Зугравий Богдан Богдан Зугравий 8
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 46’ Картинка 77’ Івашків Дмитро Дмитро Івашків 11
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Картинка 86’(2) Гемега Віталій Віталій Гемега 16
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав
15 Антон Федоров Федоров Антон
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 46’(2) Картинка 60’
Головний тренер: Головний тренер:
Бадло Ігор Климентійович Шумовицький Олег Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору