ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дьордь Н.В.
Асистент 1 Переверзєв А.І.
Асистент 2 Каморніков Д.Ю.
4-ий арбітр Лавриненко М.О.
12 ТУР
22.11.2020 13:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
0
Темп.
1 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Козачук Ю.П.
Оболонь-2
“Оболонь-2”
0:5
(0:2)
Діназ
“Діназ”
“Оболонь-2”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
17’
Картинка
22’
46’(2)
Картинка
58’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
79’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
73’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
“Оболонь-2” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
12 Дмитро Фастов Фастов Дмитро Крикнін Іван Іван Крикнін 1
70 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Помазан Роман Роман Помазан 23
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 69’ Картинка 89’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин (К) Картинка 89’(2) Гарбар Олександр Олександр Гарбар 2
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Дмитренко Володимир Володимир Дмитренко 4
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 90’ (К) Петренко Денис Денис Петренко 14
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’ Картинка 90+3’ Чепурненко Євгеній Євгеній Чепурненко 6
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 67’ Картинка 22’ Картинка 73’ Картинка 80’ Брижчук Антон Антон Брижчук 7
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 79’ Картинка 89’(3) Апанчук Олександр Олександр Апанчук 27
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 46’(2) Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 22
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 17’ Картинка 73’ Бовтрук Вадим Вадим Бовтрук 15
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Крупниченко Олексій Олексій Крупниченко 30
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Картинка 89’(3) Ізотов Ярослав Ярослав Ізотов 97
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Картинка 89’(2) Картинка 90+1’ Волошин Андрій Андрій Волошин 24
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 46’(2) Картинка 89’ Добровольський Захар Захар Добровольський 20
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 46’ Картинка 58’ Марченко Артем Артем Марченко 10
23 Владислав Рябцев Рябцев Владислав Картинка 90’ Безпалий Олександр Олександр Безпалий 11
29 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 67’ Картинка 73’ Бафталовський Артем Артем Бафталовський 21
27 Владислав Майданович Майданович Владислав Картинка 79’ Грабчак Святослав Святослав Грабчак 29
31 Денис Шапочніков Шапочніков Денис Крохмаль Володимир Володимир Крохмаль 8
Картинка 80’ Корешков Валентин Валентин Корешков 9
Головний тренер: Головний тренер:
Антоненко Олександр Сергійович Бондаренко Володимир Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору