ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Лібстер А.С.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Бич І.Г.
15 ТУР
25.11.2020 18:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
3 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гордієнко О.В.
Оболонь
“Оболонь”
3:0
(2:0)
Полісся
“Полісся”
“Оболонь”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
44’
49’
Картинка
53’
Картинка
59’
Картинка
81’(2)
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
56’
Картинка
68’(2)
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Маханьков Володимир Володимир Маханьков 33
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 44’ Картинка 46’ Жук Вадим Вадим Жук 44
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Швець Сергій Сергій Швець 3
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 46’(2) Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 37
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 53’ Картинка 68’ Власюк Андрій Андрій Власюк 15
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Притиковський Денис Денис Притиковський 5
90 Іван Матяж Матяж Іван Савошко Володимир Володимир Савошко 88
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 35’ Картинка 81’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 49’ Картинка 56’ Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 77
18 Павло Лук'янчук Лук'янчук Павло Картинка 30’ Картинка 59’ Картинка 46’(3) Повалій Ілля Ілля Повалій 63
9 Олександр Батальський Батальський Олександр (К) Картинка 81’(2) Картинка 68’(2) (К) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Яшков Антон Антон Яшков 13
12 Дмитро Фастов Фастов Дмитро Картинка 46’ Бринько Олександр Олександр Бринько 7
21 Василь Білий Білий Василь Картинка 81’ Тимошенко Ілля Ілля Тимошенко 99
19 Ігор Загальський Загальський Ігор Картинка 46’(2) Даудов Марат Марат Даудов 10
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 68’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 95
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
94 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 81’(2) Картинка 46’(3) Галенков Денис Денис Галенков 9
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Картинка 59’ Картинка 90’ Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 90’ Картинка 68’(2) Семчук Вадим Вадим Семчук 19
Медведєв Марк Марк Медведєв 1
Головний тренер: Головний тренер:
Яковенко Павло Олександрович Шищенко Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору