ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Вакулко І.О.
15 ТУР
25.11.2020 13:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
0
Темп.
5 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Плужник О.О.
Верес
“Верес”
3:0
(2:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Верес”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
13’
Картинка
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
32’
Картинка
36’
Картинка
transparent
Картинка
12’
Картинка
24’
Картинка
29’
47’
Картинка
52’
Картинка
60’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
Картинка
52’(2)
Картинка
60’(2)
Картинка
64’
Картинка
77’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
47 Богдан Когут Когут Богдан Ситников Антон Антон Ситников 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 32’ Картинка 12’ Картинка 60’(2) Шопін Володимир Володимир Шопін 18
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 24’ Калугін Михайло Михайло Калугін 4
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Карась Данило Данило Карась 3
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Картинка 52’ Герт Андрій Андрій Герт 11
77 Микита Полюлях Полюлях Микита (К) Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
32 Сергій Петько Петько Сергій Картинка 71’ Картинка 81’ Картинка 64’ Петрусенко Олександр Олександр Петрусенко 13
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 73’ Семенів Дмитро Дмитро Семенів 7
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 13’(п) Картинка 47’ Картинка 60’ Мурза Артур Артур Мурза 10
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 20’ Картинка 36’ Картинка 29’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло (К) Картинка 80’ Картинка 52’(2) Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 24
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Жмурко Роман Роман Жмурко 25
2 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Картинка 52’ Картинка 29’ Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Корольков Володимир Володимир Корольков 8
24 Ігор Гук Гук Ігор Картинка 52’(2) Картинка 77’ Збунь Олексій Олексій Збунь 19
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 60’(2) Суханов Сергій Сергій Суханов 17
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 81’ Картинка 64’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 6
11 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 77’ Козиренко Юрій Юрій Козиренко 9
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 73’ Векляк Богдан Богдан Векляк 14
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 60’
22 Антон Яременко Яременко Антон
44 Дмитро Поворознюк Поворознюк Дмитро Картинка 80’
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору