ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Абдула А.Б.
Асистент 1 Скобля В.С.
Асистент 2 Коротін В.І.
4-ий арбітр Копмарь В.В.
15 ТУР
12.03.2021 18:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
1257
Темп.
3 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Возняк С.І.
Чорноморець
“Чорноморець”
1:0
(1:0)
Волинь
“Волинь”
“Чорноморець”
“Волинь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
46’
Картинка
51’
Картинка
59’
Картинка
72’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
70’(2)
Картинка
81’
Картинка
87’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
77 Роман Підківка Підківка Роман Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав (К) Картинка 51’ Картинка 90’ (К) Сімінін Сергій Сергій Сімінін 3
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Цюпа Іван Іван Цюпа 93
9 Ілля Путря Путря Ілля Приндета Віталій Віталій Приндета 18
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Картинка 84’ Приймак Владислав Владислав Приймак 15
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 46’ Картинка 87’ Рябов Артур Артур Рябов 16
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій Картинка 44’ Шарпар В'ячеслав В'ячеслав Шарпар 11
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 72’ Картинка 46’(2) Хагназарі Сіаваш Сіаваш Хагназарі 88
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 23’ Картинка 90’ Картинка 70’ Протасов Євген Євген Протасов 7
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 59’ Картинка 81’ Нкололо Мішель,Джордан Мішель,Джордан Нкололо 9
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 70’(2) Коломоєць Юрій Юрій Коломоєць 22
1 Данило Варакута Варакута Данило Неділько Віталій Віталій Неділько 42
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Картинка 90’ Картинка 87’ Войтіховський Максим Максим Войтіховський 6
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 81’ Мартинюк Олександр Олександр Мартинюк 26
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 70’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
97 Андрій Якимів Якимів Андрій Гарсієв Хамза Хамза Гарсієв 99
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 72’ Картинка 70’(2) Кобзар Богдан Богдан Кобзар 17
7 Дмитро Коркішко Коркішко Дмитро Картинка 59’ Картинка 46’(2) Оринчак Богдан Богдан Оринчак 10
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
20 Бека Вачіберадзе Вачіберадзе Бека Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Сачко Василь Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору