ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Мамчур В.В.
4-ий арбітр Шланчак В.М.
8 ТУР
25.11.2020 13:00
"Зоря" с. Білозір'я
Гляд.
0
Темп.
6 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Черкащина
“Черкащина”
1:0
(0:0)
Яруд
“Яруд”
“Черкащина”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
9’
Картинка
45+2’
Картинка
45+2’
46’
Картинка
50’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
87’
“Черкащина” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
1 Денис Старченко Старченко Денис Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
77 Олег Дмитренко Дмитренко Олег (К) Картинка 76’ Картинка 9’ (К) Мясніков Артур Артур Мясніков 22
3 Дмитро Клімаков Клімаков Дмитро Саєнко Данило Данило Саєнко 19
2 Ярослав Олійник Олійник Ярослав Картинка 56’ Картинка 75’ Аркуша Артем Артем Аркуша 24
17 Дмитро Гарванко Гарванко Дмитро Пелипак Володимир Володимир Пелипак 15
27 Денис Долінський Долінський Денис Картинка 45+2’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 4
18 Костянтин Яцик Яцик Костянтин Картинка 72’ Картинка 78’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
20 Сергій Пічугін Пічугін Сергій Картинка 70’ Картинка 45+2’ Картинка 87’ Корицький Єгор Єгор Корицький 6
29 Віктор Георгієв Георгієв Віктор Картинка 89’ Картинка 62’ Назаренко Владислав Владислав Назаренко 5
32 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 50’(п) Картинка 90’ Картинка 58’ Літовченко Данило Данило Літовченко 11
7 Фарид Сулейман Сулейман Фарид Картинка 46’ Картинка 83’ Сандрак-Вінницький Владислав Владислав Сандрак-Вінницький 10
88 Максим Кучинський Кучинський Максим Картинка 83’ Бойко Владислав Владислав Бойко 16
5 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 75’ Мухін Валерій Валерій Мухін 13
8 Михайло Кірик Кірик Михайло Картинка 90’ Картинка 87’ Поліщук Давид Давид Поліщук 20
10 Євген Морозенко Морозенко Євген Картинка 70’ Картинка 84’ Доберчук Данило Данило Доберчук 14
9 Антон Долгий Долгий Антон Картинка 78’ Картинка 62’ Плачков Петро Петро Плачков 3
16 Артем Мачелюк Мачелюк Артем Картинка 89’
11 Віктор Коровіков Коровіков Віктор
19 Олексій Литовченко Литовченко Олексій Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Кілікевич Володимир Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору